ԹԲԻԼԻՍԻ, ՄՑԽԵԹԱ, ՈՒՊԼԻՍՑԻԽԵ…
Թբիլիսի՝ Նարիկալա ամրոց, ծծմբային բաղնիքներ, Սբ. Գևորգ եկեղեցի, Սիոնի տաճար, Ազատության հրապարակ, Շարդենի փողոց, Շոթա Ռուսթավելի պողոտա, Աղմաշենեբելի փողոց, Հավլաբար հայկական թաղամաս, Խոջիվանքի հայ գրողների պանթեոն, Սուրբ Երրորդություն եկեղեցի, Խաղաղության կամուրջ, Նոր Էջմիածին եկեղեցի և այլն:
Բոդբեյի մենաստան, Սիղնաղիի բերդապարիսպներ, Սբ. Ստեֆանի և Սբ. Գեորգի եկեղեցիներ,
զբոսանք քաղաքում:
Մցխեթա՝ Սվետիցխովելի, Ջվարի և Սամտավրո վանական համալիրներ,
Կայցելենք նաև Գորիի ամրոց և քարանձավային քաղաք Ուպլիսցիխե:Վերադարձ ԵրևանՃոպանուղու արժեքը -2,5 լարի (500 դրամ)
Ուպլիսցիխե քարանձավային քաղաքի մուտքավճարը՝ 7 լարի (1.400 դրամ)
Այս տուրն առկա է յուրաքանչյուր ուրբաթ` որպես խմբային տուր և մեկնարկում է Երևանի կենտրոնից: Խումբը 12 անձից քիչ լինելու դեպքում փոխադարձ համաձայնությամբ ընդհանուր արժեքին կավելանա 10000 դրամ: Մեկնարկի վայր - Երևանի Կոմիտասի անվան Պետական Կոնսերվատորիա Հաշվի առնելով, որ տեղերը սահմանափակ են, խնդրում ենք նախօրոք կապվել մեզ հետ և գրանցվել: Հ.Գ. Չմոռանաք ստուգել անձնագրի ելքի կնիքի առկայությունը:

TBILISI, MTSKHETA, UPLISTSIKHE,…
We suggest you joining us during the 3 festive days and spending wonderful time in Tbilisi, Mtskheta and city of love Sighnaghi.
So here is the list of sightseeings where we will visit during the trip:
Day 1
Tbilisi: Narikala fortress, sulphur baths, Saint Gevorg church, Sioni Cathedral,
Freedom square, Sharden’s street, Shota Rustaveli avenue, Khojivank pantheon of armenian writers, The Holy Trinity church, the Bridge of Peace, New Ejmiatsin church, Agmashenebeli street, etc.
Day 2
Bodbe convent, Sighnaghi Great wall, St. Stephen and St. George churches, walk in the city.
Day 3
Mtskheta: Svetitskhoveli Cathedral, Jvari and Samtavro monastery complexes,
We will visit Gori castle and Uplistsikhe cave city as well.Returning to YerevanThe ticket price of ropeway: 2,5 GEL (500 AMD)
This Tour is available every Friday as a group tour and starts from the Yerevan City Center. If participants are less than 12 people, then 10,000 AMD will be added to the price by mutual agreement. Starting place - Yerevan Komitas State Conservatory Taking into consideration that places are limited please contact us and register in advance. P.S. Please don't forget to check the stamp existence in your passports.